Mirosław Włodarczyk – doktor habilitowany nauk prawnych, profesor Uniwersytetu Łódzkiego; kierownik Katedry Prawa Pracy UŁ; specjalizuje się w dziedzinie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy oraz prawa rynku pracy; autor publikacji naukowych dotyczących źródeł prawa pracy, podmiotów i treści prawa stosunku pracy, zatrudniania młodocianych oraz regulacji prawnych rynku pracy.
Mirosław Włodarczyk
Prawo pracy
W podręczniku w przystępny sposób omówiono wszystkie najważniejsze zagadnienia i instytucje prawa pracy.
-25 % PAKIET: Prawo ubezpieczeń społecznych + Prawo pracy
-55 % PAKIET: Prawo zatrudnienia. Komentarz do rozporządzeń +...
-60 % Prawo zatrudnienia. Komentarz do rozporządzeń
Unikatowy zbiór komentarzy do kilkudziesięciu rozporządzeń precyzujących przepisy indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.
-40 % Rehabilitacja zawodowa i społeczna oraz zatrudnianie os...
Komentarz jest jedną z nielicznych publikacji podejmujących w kompleksowy sposób prawną problematykę związaną z uprawnieniami i obowiązkami podmiotów działających w sferze obsługi osób z niepełnosprawnościami, a także szczególnymi uprawnieniami tych osób.
Kodeks pracy. Komentarz. Tom I i II
Szóste wydanie komentarza do Kodeksu pracy zawiera komentarze do procedowanych obecnie projektów ustaw odnoszących się m.in. do uregulowania pracy zdalnej jako rozwiązania stałego.
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
Najlepszy podręcznik w konkursie Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej Polskiej Akademii Nauk.
System prawa pracy. Tom XIV. Historia polskiego prawa p...
Tom XIV "Systemu prawa pracy" zawiera kompleksową prezentację rozwoju i historii fundamentalnych instytucji indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.
-20 % System Prawa Pracy. TOM X. Międzynarodowe publiczne pra...
Publikacja w sposób syntetyzujący prezentuje fundamentalne standardy normatywne prawodawstwa Rady Europy i Unii Europejskiej oraz dokonuje analizy w zakresie ich implementacji do polskiego systemu prawa pracy.
-20 % System Prawa Pracy. TOM IX. Międzynarodowe publiczne pr...
Publikacja w sposób kompleksowy prezentuje globalne standardy w międzynarodowym publicznym prawie pracy.