Słownik terminów, zwrotów i sentencji prawniczych łaciń...
Słownik ułatwi zapoznanie się z łacińską terminologią prawniczą oraz pochodzenia łacińskiego, a przez to również korzystanie z podręczników i literatury prawniczej. Język łaciński pozostaje bowiem nadal powszechnym i uniwersalnym językiem w naukach prawnych i bez jego minimalnej przynajmniej znajomości trudno mówić o właściwej i rzetelnej wiedzy prawniczej, a tym bardziej o kulturze prawnej oraz humanistycznej. Dotyczy to także licznych w polskim języku prawniczym terminów wywodzących się z łaciny.
-24 % Angielsko-polski słownik budowlany z wymową
Podano transkrypcję fonetyczną (wymowę) wszystkich terminów angielskich.
-70 % PAKIET: Słownik języka prawniczego i ekonomicznego. nie...
-70 % Słownik języka prawniczego i ekonomicznego polsko-niemi...
Zaktualizowane czwarte wydanie tomu polsko-niemieckiego "Słownika języka prawniczego i ekonomicznego" zawiera około 45 000 haseł. Ich doboru dokonano w oparciu o ustawodawstwo polskie i niemieckie oraz akty prawa europejskiego.
Logika dla prawników
W książce przedstawiono hasła związane m.in. z podstawami logiki formalnej, semiotyki i pragmatyki, teorii pytań oraz teorii argumentacji.
-70 % Słownik języka prawniczego i ekonomicznego niemiecko-po...
Opracowanie uwzględnia aktualizację pod kątem zmian zachodzących w niemieckim oraz europejskim systemie prawnym i gospodarczym.
-70 % Słownik terminologii prawniczej. Francusko-polski
-70 % Słownik terminologii prawniczej. Polsko-francuski
Aktualne wydanie zostało zaktualizowane oraz poszerzone o nowe hasła i objaśnienia ze względu na zmiany zaszłe w ostatnich latach zarówno w systemie prawa francuskiego, jak i polskiego.
Słownik Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Angielsk...
Słownik Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, zawierający ponad 3600 haseł, jest pierwszym na polskim, a także europejskim rynku słownikiem na ten temat.
Książki i ebooki Słownik
Słownik to najprzystępniejszy zbiór definicji słów lub wyrażeń, który jest ułożony oraz opracowany według z góry określonej zasady. Historia słownika sięga drugiego tysiąclecia p.n.e., a jego struktura dzieli się zazwyczaj na artykuły hasłowe ułożone w porządku alfabetycznym, niekiedy również tematycznym lub gniazdowym. Bez względu jednak na strukturę słownika, jest on nieocenionym poradnikiem oraz podręczną pomocą dydaktyczną dotyczącą zarówno terminologii konkretnej dziedziny naukowej, jak i danego języka obcego.