Oferta limitowana
Tylko 30 egz. -55% Zrozumieć sprawozdanie finansowe
Sprawozdanie finansowe - poznaj zasady i proces tworzenia
Tylko 29 egz. -55% Trudny powrót do rządów prawa Ewa Łętowska, Marek Safjan, Zbigni...
Dialogi o Praworządności: Wywiady Krzysztofa Sobczaka z Ekspertami Prawa
Tylko 29 egz. -55% Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wzory umów, pism i dokum...
Ponad 80 edytowalnych wzorów umów, regulaminów, wniosków, a także pozwów związanych z prowadzeniem działalności w formie spółki z o.o.: od zagadnień strukturalnych zależności i zarządzania po sądowe, egzekucyjne i pracownicze.
Tylko 30 egz. -55% Zajęcie pasa drogowego. Prawo, procedury, praktyka
Pozyskiwanie zezwoleń na zajęcie pasa drogowego - przewodnik po procedurach z ponad 50 pytaniami i odpowiedziami, które były najczęściej stawiane przez przez zarządców dróg publicznych i wnioskodawców w sprawach o zajęcie pasa drogowego.
Tylko 30 egz. -55% Międzynarodowa ochrona praw człowieka. Przed egzaminem
Zagadnienia z zakresu międzynarodowej ochrony praw człowieka zaprezentowano w przystępnej formie pytań, które najczęściej pojawiają się na egzaminach z tego przedmiotu. Jest to nowoczesny niezbędnik do nauki i powtórki materiału – czytelnik uczy się poprzez formułowanie odpowiedzi na pytania i ich porównanie z tymi, które znajdują się w książce. Taka forma pozwala aktywnie zdobywać i weryfikować wiedzę, a uzyskane informacje są lepiej zapamiętywane i utrwalane.
Tylko 28 egz. -55% Umowa o roboty budowlane w zamówieniach publicznych i w kodeksie...
Publikacja łączy w sobie praktyczne ujęcie tematu ze wskazaniem utrwalonych linii orzeczniczych, zawiera także przykładowe klauzule umowne.
-15 % PAKIET: Umowa o roboty budowlane w zamówieniach publicznych i w k...
Zwolnienie osób fizycznych od kosztów sądowych w sprawach cywilny...
W publikacji przedstawiono problematykę zwolnienia strony będącej osobą fizyczną z kosztów sądowych w sprawach cywilnych.
Tylko 29 egz. -55% Proces karny bez tajemnic. Testy, zadania, kazusy z odpowiedziami...
Szukasz niezawodnego przewodnika, który pomoże Ci przygotować się do egzaminu z procedury karnej? Ta najnowsza publikacja to kluczowe narzędzie, które nie tylko wyjaśnia złożoności prawa karnego procesowego, ale także rozwija Twoje umiejętności praktyczne.
Orzecznictwo Sądu Najwyższego. Izba Pracy i Ubezpieczeń Społeczny...
Jedyny na polskim rynku urzędowy zbiór orzeczeń Izby Pracy Sądu Najwyższego, tłoczony z polecenia Prezesa Sądu Najwyższego.
Orzecznictwo Sądu Najwyższego. Izba Cywilna
Jedyny na polskim rynku urzędowy zbiór orzeczeń Izby Cywilnej Sądu Najwyższego (tzw. „zielone orzecznictwo"), tłoczony z polecenia Prezesa Sądu Najwyższego.
Przegląd Podatkowy
Przegląd Podatkowy jest miesięcznikiem, który jest wydawany od 1991 r. Jest rozpoznawany na rynku jako najbardziej znany periodyk poświęcony tematyce podatkowej, zaspakajający potrzeby i wymogi zawodowe doświadczonych specjalistów. Czasopismo jest ujęte w międzynarodowej bazie ERIH+ oraz jest indeksowane w bazie BazEkon.
Przegląd Prawa Handlowego
„Przegląd Prawa Handlowego” to najchętniej czytane czasopismo poświęcone prawu handlowemu, wydawane od 1991 r. Było pierwszym na rynku wydawniczym czasopismem, które towarzyszyło reaktywacji prawa handlowego w Polsce po przemianach politycznych i społeczno-gospodarczych lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Od początku aż do dzisiaj jest szczególnie popularnym i cenionym periodykiem zajmującym się szeroko rozumianą problematyką prawa handlowego polskiego, Unii Europejskiej i innych ustawodawstw światowych.
Przegląd Sądowy
Najbardziej opiniotwórczy miesięcznik poświęcony naukowym i prawnym zagadnieniom wymiaru sprawiedliwości. Porusza aktualne problemy związane z interpretacją i stosowaniem prawa. Dzięki niemu kilka pokoleń prawników poznawało najnowsze kierunki rozwoju oraz interpretacji polskiego prawa.
Europejski Przegląd Sądowy
„Europejski Przegląd Sądowy” jest miesięcznikiem ukazującym się od 2005 r. To jedyne publikowane regularnie czasopismo prawnicze w Polsce poświęcone w całości problematyce szeroko rozumianego prawa europejskiego. Składa się na nie przede wszystkim prawo Unii Europejskiej, ale także prawo Rady Europy, w tym zwłaszcza Europejska Konwencja Praw Człowieka