Paweł Majka – doktor nauk prawnych; adwokat; kierownik Zakładu Prawa Finansowego w Instytucie Nauk Prawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego, specjalizujące się w problematyce prawa finansów publicznych; członek etatowy Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Rzeszowie.
Paweł Majka
-25 % Polskie prawo podatkowe
Polskie prawo podatkowe jest złożone i dynamiczne, a jego funkcjonowanie zależy m.in. od zmian w polityce podatkowej, sytuacji gospodarczej kraju czy wpływu standardów Unii Europejskiej. Wymaga ono ciągłego monitorowania i analizy, aby umożliwić skuteczne i efektywne stosowanie przepisów podatkowych oraz zapewnić ochronę praw i interesów podatników.
-25 % Podstawy prawa finansów publicznych
W podręczniku przedstawiono najistotniejsze zagadnienia dotyczące prawnych regulacji finansów publicznych.
-50 % Zatrudnianie cudzoziemców. Aspekty prawne, pracownicze...
W książce omówiono obowiązujące regulacje prawne dotyczące zatrudnienia cudzoziemców ze szczególnym uwzględnieniem obywateli Ukrainy. Autorzy rozstrzygają istotne problemy interpretacyjne z zakresu prawa pracy, administracyjnego oraz podatkowego.
Familia
-20 % Regulacje prawa finansów publicznych i prawa podatkoweg...
Księga jubileuszowa dedykowana profesor Wiesławie Miemiec.
-20 % Dyscyplina finansów publicznych. Aktualne problemy w sy...
Aktualne kwestie pojawiające się na gruncie stosowania ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych.
-20 % Ustawa o finansach publicznych. Komentarz
Systematyczna i wyczerpująca analiza wszystkich przepisów ustawy.
-20 % Orzecznictwo w sprawach podatkowych. Edycja 2018
Analiza 27 ważnych i kontrowersyjnych wyroków zapadłych w 2017 r. o kluczowym znaczeniu dla praktyki stosowania prawa podatkowego.
-20 % Zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Aspekty prawne i p...
Publikacja analizuje regulacje prawne dotyczące zatrudniania osób niepełnosprawnych oraz konsekwencji związanych z tym zatrudnieniem.
-20 % Orzecznictwo w sprawach podatkowych
Komentarz zawiera analizę 30 ważnych i kontrowersyjnych wyroków w sprawach podatkowych wydanych przez sądy polskie i Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej.