Henryk Pietrzkowski – sędzia Sądu Najwyższego w stanie spoczynku; członek Towarzystwa Naukowego Procesualistów Cywilnych; autor licznych książek, artykułów i opracowań z zakresu prawa i postępowania cywilnego, m.in. publikacji: Metodyka pracy sędziego w sprawach cywilnych (8 wydań), Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w sprawach cywilnych (7 wydań), współautor komentarza do Kodeksu cywilnego oraz Systemu Prawa Procesowego Cywilnego.
Henryk Pietrzkowski
Tylko 15 egz. -20% Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz. Postępowanie...
Komentarz zawiera pełne, praktyczne omówienie i wyjaśnienie wszystkich przepisów o postępowaniu egzekucyjnym w sprawach cywilnych. Jednocześnie ma charakter komentarza naukowego, uwzględniającego dorobek orzecznictwa oraz doktryny.
-27 % PAKIET: Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w s...
Tylko 15 egz. -20% Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w sprawach...
Siódme wydanie niezwykle popularnej i praktycznej książki, która objaśnia krok po kroku postępowanie cywilne z punktu widzenia obowiązków i uprawnień zawodowego pełnomocnika procesowego. Stanowi doskonały materiał do nauki dla aplikantów wszystkich zawodów prawniczych. Niezbędna przed egzaminem końcowym.
-20 % PAKIET: Apelacja i kasacja w postępowaniu cywilnym. Kom...
-20 % PAKIET: Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w s...
-20 % Pakiet Aplikanta: Metodyki
Tylko 15 egz. -20% Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz. Tom I. Postęp...
Autorstwo najwybitniejszych autorytetów polskiego prawa procesowego cywilnego oraz długoletnia obecność dzieła na rynku wydawniczym gwarantują najwyższy poziom merytoryczny i edytorski publikacji.
Metodyka pracy sędziego w sprawach cywilnych
W publikacji przedstawiono przebieg postępowania cywilnego w ujęciu praktycznym, objaśniono krok po kroku postępowanie cywilne z punktu widzenia obowiązków i uprawnień procesowych sędziego.
-20 % PAKIET: Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz do zmi...
Nowelizacja KPC 2019
-20 % Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz do zmian 2019....
Czytelne porównanie dotychczasowego oraz aktualnego stanu prawnego.